Reply 3d tonka truck

Sandie Noble ...

Hi if its any help I usually price my cakes this way add up all the costs including ingredients, ribbon, board, box that it goes in , Fondant and then times it by 3. I find that usually gives me a decent price for my cake. Hope this helps :-)