Reply $2.50 ea sounds about right????

Fabiana ...

I charge $24 per dozen (to begin)
So you can do this. 1) Calculate your cost. 2) Calculate your rate/ hour (ex $12) . Result= its your cost is $ 24.50 + $ 60 (5hs x $12) = $84.50 / 60 cookies = $1.41 per cookie. This is an example. I can’t see your picture (sorry) I don’t know why… I hope help you.